Search Tags for lumturi

Sot eshte Dita e #Lumturimit të Nënë Terezës. Ju urojme te gjitheve #Paqe dhe #Lumturi ne zemrat tuaja. E gjeni ne dyqanin tone ne #QTU, përballë me hyrjen kryesore, #Tiranë. Ju mirepresim çdo ditë nga ora 09:00-21:00

12 Hours ago